מן העיתונות
תחרות הסינגל ספיד BWC

איזה אירוע 

איזה אנשים 

איזה אירגון 

איזה מסלול 

איזה FUN FUN FUN ! 

ראשית - המסלול והתמונות - הפעם עסקתי בדיווש והשארתי את מלאכת הצילום לאחרים - והם עשו עבודה מקצועית מדהימה - ריכזתי את התמונות שאהבתי ביחד עם הקלטת המסלול: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=fadynxrvlpczdnxq

כיכבו באופן מיוחד הגלריות של ליאור - http://picasaweb.google.com/LiorTrip/BWCBenShemen2010?feat=directlink# ואייל - http://picasaweb.google.com/dolin.eyal/51110#

זיו , רוכב מוכשר, אדם מקסים ולאחרונה המקים והבעלים של חנות הבוטיק - BIKE WAY, יזם והפיק בעזרת חבריו לקומונת "שועלי בן-שמן"  ואושיות סינגל-ספיד נוספות אירוע שקבע עוד שיא חדש בסצינה.

מעל למאה רוכבים ורוכבות התאספו ביום שישי של סתיו ישראלי שרבי  בגן המוזיקלי  ביער בן-שמן לחגוג את האהבה לרכיבה, את החברותא, את החופש - כאשר רבים כיכבו בשלל תחפושות מדליקות ואף כיבדו אותנו בנוכחותם מספר רוכבי על וצלמים מוכשרים שתיעדו כל קבב שירד מהמנגל  כל תחפושת מדליקה  וכל אופני 29" מדוגמות  שהיו בשטח.

המסלול שנבנה בצורה גאונית תוכנן כך שהעליות היו בשבילי 4X4 והירידות בסינגלים המהירים כך שבמדד ה - FUN מדובר ללא כל ספק במסלול התחרות הכי כייפי שרכבתי אי פעם.

הזינוק היה בסיגנון לה-מאנס משודרג - לא רק שרצנו ריצה קצרה אל האופניים, אלא אף עשינו זאת עם הגלגל הקידמי המפורק שלנו, בידינו.

הרכבה זריזה של הגלגל AND OFF YOU GO !

היה קצת חבל לעזוב את המתחם המתוקתק שכלל את כל הדרוש כדי לחגוג בכיף אמיתי בלב היער - מנגל, מוסיקה, שתיה ואוכל חופשי, והרבה פרצופים מחייכים. ואכן, במהלך המירוץ, רבים לא עמדו בפיתוי וירדו מהמסלול לאחר הקפה אחת או שתיים. אני באתי במטרה להשלים כמה שיותר הקפות - הקבבים יחכו. בעוד המנצחים וכל העשירייה הראשונה השלימו 5 הקפות בתוך פחות משעתיים - מרחק מצטבר של כ - 28 ק"מ, וטיפוס מצטבר של מעל ל - 1,000 מטרים, אני הסתפקתי ב - 4 הקפות, וגם זה שאב ממני כוחות מעל מה שאני מורגל בו. עשיתי טעות ולא "תידלקתי" בתזונת תחרות נכונה, לא העמסתי פחמימות, לא הוספתי ג'ל, בננה, איזוטון - סתם באתי לרכיבת כיף עם החבר'ה, ושילמתי את המחיר.

ה - KILLING FACTOR במסלול היה עליית קיר על שביל 4X4 - בשתי ההקפות הראשונות עוד היו לי רגליים לעלות אותה עד הסוף. בשלישית ויתרתי בשליש הגובה, וברביעית והאחרונה פשוט עליתי ברגל מלמטה ועד למעלה. טעות חוסר ה - "תידלוק" השאירה את מיכלי האנרגיה שלי ריקים. 

לכך ניתן להוסיף 2-3 מדרגות סלע בסינגלים בעלייה לאורך המסלול שהוציאו את שארית המיץ שלי - אפילו שעליתי אותן בהליכה ולא ברכיבה.

מה שסייע ליצירת התשישות היה הרכיבה הצמודה שלי עם מליסה  שניצחה בקטגוריית הנשים. שתי הקפות עברו בשלום, אני מוביל קצת לפניה, תופס קצת יתרון בעליות, אבל בירידות, הגברת החסודה  נתנה לי בראש ותמיד טסה אותן הרבה יותר מהר ממני. בהקפה השלישית היא כבר ברחה לי באחד הסינגלים בירידה (סינגל "יוני פרנקלין") ויותר לא ראיתי אותה. איזה מלכה !!

עם הסיום התאספנו כולנו סביב הכיבוד המגוון והעשיר והחזרנו כמה שיותר נוזלים ופחמימות שהלכו לאיבוד אי-שם בין עצי היער.

בקטגוריית הגברים - כרגיל באירועים אלה - ניצח חנוך רדליך, ומיד אחריו אחד החניכים שלו וניל אוברא'יין - כולם עם 5 הקפות, ובקטגוריית הנשים ניצחו מליסה, עינב ונועה שנתנו בראש בצורה מעוררת כבוד.

חבל שנגמר - אני מחכה כבר לפעם הבאה !

 
שעות עבודה בריסייקלס תל אביב
לתשומת לבכם החנות נסגרה
[לידיעה המלאה]
שעות העבודה בביק וואי בארות יצחק
ימים א-ה 10:00 - 19:00
ימי ו' 10:00 - 13:00
[לידיעה המלאה]
שדרוג האתר
לקוחות יקרים, האתר עדיין בשדרוג
ולכן התוכן המופיע בו חלקי
עמכם הסליחה
[לידיעה המלאה]